תכונות גוגל+

גוגל השיקה את שירות הרשתות החברתיות שלה, המשלבת שני פרופילים +Google ו-Google באז, עם שירותים חדשים, היא לכאורה באה להכות בפייסבוק .Google פלוס או G + הושק ביוני האחרון 28, 2011 לבדיקה . אין לך חשבון גוגל + עדיין? זאת משום שזה הושק לניסוי על בסיס הזמנה  בלבד. האופציה להזמין הושעתה כאשר היו פשוט יותר מדי מוזמנים, יותר מאשר גוגל יכול להתמודד. זה עורר ספקולציות בקרב משתמשים אחרים באתרי הרשת החברתית. זה היה יותר כמו סקרנות על מה באמת Google + גורם נלהבות.

אז מה בכל זאת? היא כוללת תכונות Google פלוס כמו מעגלים, מקומות מפגש, ניצוצות, זרם, העלאה מיידית, ומצטופפים . במעגלים, אתה יכול ליצור קבוצות שונות של "מעגלים" של חברים. תכונה זו היא כמו פייסבוק בתוספת טוויטר. באמצעות תכונה זו, אנו מסוגלים לעקוב אחרי אנשים להיות אחריו.עם זאת, ההבדל הוא שב-Google בנוסף, מלבד היכולת ציוץ של 140 תווים, אתה יכול גם לכתוב כל דבר גם בווידאו. ייתכן מאוד לעקוב אחרי אנשים ומכניסים אותם לקטגוריות בחוגים הכוללים משפחה, חברים ומכרים. Google Plus מאפשרים לך לארגן את החברים שלך או אנשי קשר על ידי גרירה ושחרור. אתה יכול "לשתף" מה שאתה רוצה בתוך מעגל מסוים. אתה יכול לחלוק עם האנשים במעגל שלך והם יכולים לחלוק איתכם.הדבר הטוב הוא שאתה יכול לקבוע מי יראה מה בחוגים שלך.

Hangouts היא אחת הדרכים הכיפיות של תקשורת עם מעגלי החברים שלך. Hangouts בהחלט יכול לשים את סקייפ בסכנה. Hangouts מאפשר לשוחח באמצעות וידאו או מסרים מיידיים, ואפילו לצפות בקטעי וידאו יחד. למשל מישהו שולח לך מאמרים או קטעי וידאו שאתה עשוי להיות מעוניין בהם אתה יכול גם לשתף אותם לחוגים או להגיב עליהם. זרם זה מאפשר לך להציג את הפרופיל שלך "להאכיל". בניגוד להאכיל  באתרי הרשתות חברתיות השונות, אתה יכול לבחור את" להאכיל או עדכונים שברצונך להציג על ידי סינון שממנו הזנות אלה באו. עם העלאה מיידית, ניתן לשתף תמונות או קטעי וידאו מהטלפון הנייד  שלך. Huddle מאפשר צ'אט קבוצה עם מעגל בטלפון אנדרואיד.

השימוש ב-Google פלוס הוא די קלופשוט, כלומר, אם יש לך חשבון. זהו כיום עדיין בשלב בדיקת שדה. אתה צריך לחכות קצת לפני שאתה באמת יכול להצטרף לחגיגה. ברגע שאתה נרשמת, באמצעות הזמנה,אתה יכול להתחיל לארגן את אנשי הקשר שלך לעיגולים פשוט על ידי גרירה ושחרור החברים שלך לתוך העיגולים שעשית. על ידי לחיצה על סמל דף הבית, תוכל לראות, נחל Chat שלך Hangouts. עם הזרם, אתה יכול לחלוק את ההודעות שלך עם חוגים מסוימים. אתה רק צריך ללחוץ על "הוסף עיגולים או לחלוק עם אנשים". על ידי לחיצה על סמל תמונות, תוכל לראות את התמונות המשותפות ממעגל החברים שלך. צ 'אט Hangouts ניתן להשתמש בו בכל עת ברגע שיש לך מעגלים מאורגנים משלך. Google Plus הוא קל יחסית לשימוש, בדיוק כמו פייסבוק או טוויטר. אנחנו צריכים לחכות קצת אבל כדי שזה יהיה זמין לציבור כדי שכולם יוכלו להשתמש. אין צורך להיות חסר סבלנות,שלב הניסוי יהיה טוב למי שמחכה. למה? כולם כרגע נתקלים בבעיות במהלך הבדיקה ועד שהכל ייבדק ויעבוד כראוי שווה לחכות. אחרי הכל, אם גוגל החוצה לקחת את זירת הרשתות החברתיות, היא לא יכול להרשות לעצמה להיות סנובית.

גוגל+ וההשפעה על תוצאות החיפוש

הרבה מדברים לאחרונה גוגל , והנושא החם ממשיך להיות מרוכז סביב גוגל +, הרשת החברתית החדשה של החברה, ויש לכך סיבה טובה. יכולה להיות לכך השפעה משמעותית על האופן שבו משתמשי אינטרנט שרגילים להשתמש באתרים חברתיים  כמו פייסבוק, טוויטר, LinkedIn יחלו להשתמש גם בגוגל+.הרי עדיין חיפוש ב- Google הוא שמניע כמעט  את כל תעבורת האינטרנט .עבור בעלי אתרים רבים, יש הרבה רחש סביב הנושא וכרגע לא ברור ממש לאן מתפתחת רשת זו ואיך היא תתאקלם, אמנם כמות המצטרפים החדשים שברה כל שיא אפשרי (20 מיליון תוך שבועיים) עדיין כמות המשתמשים בפייסבוק עומדת כיום על 780 מיליון משתמשים  ורק הזמן יגיד גוגל+ פניו לאן. הנה כמה נושאים שיעזרו להבין את הנושא,

גוגל+ וההשפעה על תוצאות החיפוש

עיצוב חדש של גוגל ישפיע על קידום אתרים ?

ראשית, הבה נדון בממשק החדש של גוגל, כיוון שיכולות להיות השלכות משמעותיות על בעלי האתרים, כמו גם החשיפה שלהם בתוצאות החיפוש של Google.

השינוי, כפי שנצפה בסרטון למטה, יש את סרגל החיפוש וסרגל ניווט דביק של הדף, וגם בפאנל השמאלי של אפשרויות החיפוש הדביק בצד. במילים אחרות, הדברים האלה יישארו כפי שהם כאשר אתה מדפדף בתוצאות החיפוש, ולא יעלם ן המרקע מכפי שהיה בממשק הרגיל עד היום.

תגובות פייסבוק