מעל 80% מהתנועה לאתרים מגיע דרך מנוע החיפוש של גוגל.

אתם תהיו שם?

קידום אתרים בגוגל

קידום אתרים בגוגל הוא אמצעי המוכח והיעיל ביותר שיש כיום בעולם העסקים התחרותי. בין אם  זה קידום אתרים אורגני או  בין אם זה קידום אתרים ממומן, גוגל הוא מנוע חיפוש הנפוץ בעולם ומיקום גבוה בדף התוצאות שלו שווה לחשיפה רבה, פרסום והגדלת נפח התנועה של לקוחות פוטנציאליים לאתר.

המקום בו מגייסים לקוחות חדשים – גוגל הוא מנוע חיפוש הגדול והפופולרי בעולם מה שהופך אותו לזירה שיווקית מבוקשת ותחרותית מאד. לקוחות פוטנציאליים מחפשים את המוצר או השירות שאתם מציעים בזמן אמת. לא תהיו שם ברגע הנכון?

גוגל – הבמה המרכזית של עולם השיווק באינטרנט

קידום אתרים בגוגל : כמה פעמים שמעתם את המשפט: "אם אתה לא שם, אתה לא קיים"

אודות גוגל: גוגל נוסדה בשנת 1998 בידיי שני בחורים נועזים, לארי פיי'ג וסרגיי ברין. את האלגוריטים שלהם למנוע החיפוש גוגל הם רשמו כפטנט ושומרים עליו בסוד עד עצם היום הזה.

את השם google הם בחרו לאחר שהשם המקורי שרצו gogoal היה תפוש. הקפיצה הגדולה שלהם לתודעת הגולשים באה בעקבות תיבת הדואר ללא הגבלה ובחינם שהשיקו העונה לשם gmail. מאז הפופולאריות של המותג גוגל נסק והגיע לאן שהגיע היום.

למה זה חשוב לקדם אתר בגוגל ?

גוגל – מנוע החיפוש הפופולרי והגדול בעולם, בעל כמות החיפושים הגדולה ביותר , עם נתון של 88 מיליארד חיפושים  בחודש זהו בהחלט המון מידע שזורם המאפשר לנו לנתח פלחי שוק חדשים, המידע הזה הוא בעל ערך חשוב המאפשר לנו לנתח פלחי שוק ולראות איך הצרכנים שלנו חושבים ומהם הצרכים האמתיים שלהם על פי מה שהם מחפשים באינטרנט.

חיפוש-זוהי פעולה שעושה כל אחד ואחת מאיתנו כחלק מהשיגרה היומית , התנהגות צרכנית חדשה שגורמת לחיפוש. כאנשי שיווק היא פותחת בפנינו אפשרויות אדירות.

רוב הגולשים אינם מגיעם לעמוד שני ושלישי ומוצאים את מבוקשם בדף התוצאות הראשון. להיות בדף הראשון זה לא אומר רק להיות קיים , אלא פותח בפנינו פוטנציאל אדיר למבקרים חדשים. קידום אתר בגוגל אל ראש דף התוצאות הוא חזית שיווקית מנצחת בעלת ערך רב להצלחה העסקית.

קידום אתרים אורגני בגוגל

הוא משחק לטווח ארוך, התחרות על מיקומים בדף התוצאות היא רבה אך חשובה מאד, התנודות של גוגל ופעולות הקידום של המתחרים גורמים לכך שצריך לשבת עם האצבע על ההדק כדיי להאחז במיקום טוב כי אם לא המתחרים יעקפו אותנו בסיבוב.

כדיי להגיע לעמוד ראשון יש לבצע אופטימיזציה למנועי חיפוש,כלומר לגרום כך שגוגל יאהב את מה שהוא רואה באתר שלנו ,את התוכן,את המבנה,את קוד האתר וגם את ההפניות שהוא מקבל מאתרים אחרים אשר מצביעים עליו כאתר רלוונטי ואיכותי. את התוצאות של פעולות האופטימיזציה ניתן לראות בתוך מספר חודשים וזוהי איננה פעולה שהתוצאות בה הן מיידיות.

 

קידום ממומן בגוגל אדוורדס – פרסום בגוגל

לקבלת תוצאה מיידית או הופעה בדף הראשון תוך זמן קצר (מהיום למחר) ניתן להשתמש בקידום ממומן בגוגל על ידי ממשק גוגל אדוורדס, מודעות פרסום שמוצגות בהתאם למילת חיפוש, בתשלום לפי קליק. גוגל אדוורדס מאפשר לנהל קמפיינים ולהציג מודעות גם בתוצאות החיפוש שלה וגם באתרים שותפים המאפשרים לה להציב מודעות באתר שלהם.

 

קידום אתרים בגוגל מובייל

זה כבר מזמן הפך להיות הכרחי להציג את האתר מותאם למוסייל ובכלל לכל מכשיר סלולרי אחר כמו אייפד. העניין הוא להציג את האתר בהתאמה לכל גודל של מסך מבלי שהגולש יצתרך להתאמץ לקרוא את מה שיש באתר. חווית משתמש מאז ומעולם היתה מבט עינה של גוגל והתאמת אתרים למובייל היה דבר מתבקש. בעקבות כך גוגל גם הודיע על השפעה ישירה של האלגוריתם החדש בתוצאות החיפוש וכי אתרים מותאמים למובייל מקבלים עדיפות.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר, צרו קשר