גוגל דאנס

גוגל דאנס – מהו ריקוד גוגל?

גוגל דאנס

תהיתם איך נראה פעם גוגל דאנס באמת? ריקוד גוגל הוא בעצם זעזוע שנגרם כתוצאה משינויי אלגוריתם במנוע החיפוש של גוגל. גוגל דאנס משמעו שינוי/שיקשוק פתאומי של תוצאות החיפוש. אז איך זה קורה ואם יש צורך להילחץ?

למה זה קורה?

לאורך זמן רב גוגל משיקה מדי פעם עדכון חדש ובדרך גם בודקת ומבצעת דברים בפועל, כלומר שמנסים להכניס כל מיני שינויים ועידכונים אשר משפיעים באופן ישיר על תוצאות החיפוש. לכן, גם מיקום גבוה שנשמר לאורך זמן נתון לשינויים הללו ומושפע מהם. ירידות חדות במיקום האתר עלולות להכניס ללחץ, מצד שני יהיו גם את אלה שעלו במיקום וזכו מההפקר ולהם יש סיבה לחייך. אבל האם כך הדבר?

ראשית כל גם אתר יציב וותיק נתון להשפעת גוגל דאנס ולאורך זמן ניתן לראות ממש זמנים ספציפיים בהם גוגל דאנס השפיע על המיקום לזמן קצר וחזר. ראה גרף:

גוגל דאנסניתן להשוות את גוגל דאנס למעין ניעור או שיקשוק חזק של גוגל את מנוע החיפוש שלו על מנת לספק תוצאות טובות יותר על ידי שינוי הפרמטרים שמשפיעים על SEO הקידום האורגני. טכניקות מסויימות עלולות שלא לעבוד והמיקום גם לא יחזור. טכניקות מקובלות ואתר שיושב על תוכן איכותי וקישורים חזקים ברוב הסיכויים שלא יפגע או שיתאושש במהרה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות