מה זה וורדפרס? מערכת ניהול תוכן לאתרים

מה זה וורדפרס? מערכת ניהול תוכן לאתרים

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן חופשית באתרי אינטרנט שכל אחד יכול להשתמש כדי לבנות ולתחזק אתר אינטרנט או בלוג. במקור זה היה מיועד להקמת בלוגים אבל הודות להיותה “קוד פתוח” ,קהילה גדולה של מתכנתי וורדפרס התנדבו כדי להרחיב ולשפר את היכולות שלה, וורדפרס הפכה הרבה יותר מאשר כלי עבור בלוגרים.

וורדפרס של היום היא ממש  מערכת ניהול תוכן (CMS), מה שאומר שזה יכול לשמש כדי להפעיל אתר בגודל מלא, אתרים בעלי מדיה עשירה, אתרים עסקיים, אתרים חברתיים ואפילו חנות וירטואלית.

ארבע סיבות עיקריות לשקול שימוש וורדפרס עבור אתר חדש:

עיצובים בוורדפרס: מבוססים על “ערכות נושא” או תבניות והן לרוב מכילות שלל עיצובים ופריסות שונות של האתר שניתן להתאים אותן באופן פרטני עבור כל פרויקט ולבצע בו שינויים ע”י שיכתוב קובץ העיצוב “style.css”

וורדפרס מאפשרת לכל אחד ליצור ולערוך דפי אינטרנט חדשים בבלוג רק באמצעות דפדפן האינטרנט. אין צורך בידע של HTML או קוד אחר נדרש. ממשק העריכה של וורדפרס היא קלה מאוד לשימוש. זה עובד כמו תוכנות עיבוד תמלילים פשוטה, ומנהל האתר יכול להעניק רמות שונות של גישות למשתמשים אחרים במקומות שונים מה שמאפשר להם לבצע יצירה ועריכה של דפים אשר ניתן לעשות מכל מקום עם חיבור לאינטרנט.

התכונות של וורדפרס מאפשרות לך לעדכן את האתר / הבלוג שלך בתדירות גבוהה, כדי לקבל ולהגיב לתגובות מהקוראים שלך, כדי לאפשר לאחרים להירשם באתר שלך באמצעות RSS וזה מצוין עבור הלקוחות שלך ולקוחות פוטנציאליים. בנוסף ישנם המון תוספים לפונקציות רבות שניתן בקלות רבה להתקין אותם ולהרחיב את תכונות האתר.

הכי חשוב שזה מושלם עבור מנועי החיפוש, משום שמנועי החיפוש אוהבים תכנים טריים, וורדפרס מספקת קידום אתרים SEO בילט אין.

ממשק וורדפרס גם תומך בתוספים למיניהם אשר מאפשרים למנהל האתר להוסיף תכונות שונות כגון טפסים,סקרים ותמיכה חזקה מאד בקידום אורגני ללא כל צורך בכתיבת HTML

אנו יכולים לסייע לך לבנות אתר וורדפרס איכותי, ולהתאים אישית את המראה והתחושה של וורדפרס לאתר כדי להציג את המותג או העסק שלך בצורה מושלמת .

בחשיבה אסטרטגית של שיווק וקידום אתרים יש לקחת בחשבון רב את הנושא של בניית אתר אינטרנט וזאת כדי שגולשים רבים יגיעו אליו.

תודה לך, וורדפרס