לונגטיילס

כיצד לדרג מילות מפתח זנב ארוך

מחקר מילות מפתח לונג טייל

מילות המפתח חשובות מאוד עבור כל אתר אינטרנט ולכן מקדמי אתרים מקדישים לכך תשומת לב רבה ומיוחדת, לאיכות מילות המפתח יש השפעה ישירה על התעניינות הגולשים והסורקים של מנועי החיפוש. למרות כל המאמצים, אתרי אינטרנט רבים מתקשים ואינם מסוגלים להגיע לתוצאה בדף הראשון של גוגל עבור מונחים תחרותיים. גוגל חשפה גם כי יותר מ 25% מכלל החיפושים הנערכים על ידי הצרכנים בכל יום מעולם לא נעשו קודם. פירוש הדבר כי אנשים היום מחפשים שירותים או מוצרים ספציפיים מאוד אשר מצריך שימוש במילות מפתח זנב ארוך. אמנם, מילות מפתח זנב ארוך אין עליהם תחרות רבה אך הם בהחלט הדרך הטובה ביותר להתחיל לתפוס עמדות במנועי החיפוש.

הדבר החשוב ביותר שאתם צריכים לדעת הוא כיצד למצוא את מילות המפתח זנב ארוך הנכונות שמתאימות לתוכן האתר . זה באמת פרק חשוב כי אם אתם לא מסוגלים למצוא ביטויי זנב ארוך טוב של מילות מפתח עבור האתר שלכם כנראה שגם הגולשים לא ימצאו אתכם. הדרך הטובה ביותר למצוא ביטויי מילות מפתח זנב ארוך היא לחשוב מנקודת המבט של הצרכן ולרשום כמה שיותר מילות מפתח זנב ארוך אפשר להשתמש גם בכלי מילות המפתח של Google כדי להפוך את התוצאות לטובות ואפקטיביות יותר.

ברגע שיש לנו רשימה של מילות מפתח זנב ארוך צריך להוסיף אותם בטבעיות בתוך התוכן של האתר. אל תנסו להכניס יותר מדי מילות מפתח זנב ארוך במשפטים כי זה ייראה מלאכותי. צריך תמיד להתמקד על איכות התוכן במקום לנסות להוסיף מילות מפתח בתדירות גבוהה  מדיי, אבל אם מילות המפתח משתלבות באופן טבעי הקפידו להשתמש בהם.

נסו לשמור על מילות מפתח זנב ארוך שלכם ספציפיים וממוקדים ככל הניתן, זה עובד בזמן אמת.  מרבית הצרכנים אינם מודעים לביטויי זנב ארוך ובאופן טבעי הם מחפשים דברים ספציפיים פשוט כדי להביע את מבוקשם. לפיכך, צריכים להיות מאוד ספציפיים בבחירת מילות מפתח זנב ארוך שבו משתמשים בתוכן. להיות ספציפי תמיד עוזר כי רוב הצרכנים יודעים מה הם מחפשים באינטרנט.

קידום אתרים בביטויי מפתח זנב ארוך, הם האופציה הנכונה להגיע לתוצאות טובות ומהר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.