עדכון פינגווין גוגל

חופרים במנועי חיפוש ? הפינגווין הבא הוא בשבילכם…

כאשר מדובר במנועי חיפוש באינטרנט נראה שמאחורי הקלעים מתנהלת חפירה עמוקה אל תוך אלגוריתמים חדשים ומורכבים במטרה ליישר קו עם הפרמטרים החדשים שעולים. עדכון פינגווין האחרון של גוגל הוא אחד מתוך מאות עדכונים שיוצאים מדי כמה זמן והוא לא האחרון.  מעבר לרלוונטיות של מילת החיפוש לתוכן האתר, הדגש העיקרי שלו הוא בעיקר על הרלוונטיות בין המבקרים לבין איכות השירות של האתר, כלומר שהגולש שהגיע לאתר מצא בו ערך שימושי לשאילתת החיפוש שלו.

קידום אתרים במנועי חיפוש – טכנולוגית הזחילה ברשת

עד לא מזמן, לא היינו מקבלים תוצאות מדוייקות כל כך בתוצאות החיפוש, לא פעם אתרים שהופיע בדף הראשון לא סיפקו בדיוק את מה שהגולש באמת חיפש. אם זה אתרים זדוניים או דף שגיאה שקופץ מול העיניים או אתרים שפעלו בשיטות קידום אגרסיביות כדי להשתחל למיקום אסטרטגי והצליחו לשכנע את מנועי החיפוש כי הם ראויים לכך, . במשך הרבה מאד זמן הוסתרו ממנועי החיפוש פרמטרים אשר מעידים על איכות השירות שקיבל הגולש באתר עקב המגבלות של טכנולוגית הזחילה ברשת, עכשיו זה עומד להשתנות. זה הולך וגדל ממאגר מצומצם של פרמטרים לאוסף רחב יותר והכל בזכות התקדמות הטכנולוגיה והדרישה של מנועי החיפוש מאתרים לעמוד על המשמרת ולהשתמש רק באופטימיזציה נקיה, טבעית ומאוזנת.

מתן שירות שימושי עבור המבקרים באתר

לרוב מנועי החיפוש הגדולים יש את הטכנולוגיה למדר אתרים על פי אותם אלגוריתמים, הטכנולוגיה פועלת מאחורי הקלעים ומאפשרת למנועי החיפוש לגשת לאתרי אינטרנט רבים ולסרוק את הדפים שלהם . מנועי החיפוש שולפים את המידע והאלגוריתמים שלהם יודע לבנות פרופיל לכל אתר על פי כל פיסת מידע רלוונטית בהקשר שלה. הפורטלים, המנועים והספריות הגדולות הפכו להיות אלה שמעניקים למשתמש את התוצאות הטובות ביותר והן אלה שמובילות את תוצאות החיפוש באינטרנט בתקופה האחרונה. למה ? כי מתן שירות שימושי ביותר עבור המבקרים באתר הכרחי לדירוג האתר. זה ניכר בשטח כי פעולת החיפוש באינטרנט ממשיכה להשתנות והאינטרנט כולו הולך ומתבגר.

המטרה : מנועי חיפוש

כאשר שאילתת החיפוש מוקלדת, מנועי החיפוש זקוקים למידע ספציפי ורלוונטי מאוד. המטרה שלהם היא להתאים את מילות החיפוש שהוקלדו לשימוש בבסיסי הנתונים אשר בהם ניתן למצוא כל מה שמנועי החיפוש סרקו כדי להציג את המידע הרלוונטי ביותר לשאילתת החיפוש .

מנועי החיפוש רוצים לספק מידע באופן יעיל ואיכותי בדיוק למה שהמחפש צריך.

 עדכון הפינגווין הוא לבטח לא האחרון יש עדיין פירצות הי שם בתוך האלגוריתמים וגוגל כמובן טטפל בהם בהמשך, אבל המסר של העדכון האחרון הוא חד משמעי וברור כאור השמש, מידע רלוונטי יעיל ושימושי הוא המלך החדש. קידום אתרים מונחה מטרה זו היא הדרך הטובה ביותר כדי לחרוץ גורלו של כל אתר במנועי חיפוש, הטכניקה שנוקטים בתהליך המורכב והארוך צריכה להשען על האסטרטגיה הזו כי היא היעילה ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות