ניהול אתרים: שירותי ניהול ותחזוקת אתרי אינטרנט

אתר אינטרנט דורש ניהול ותחזוקה שוטפת כדי שיהיה יעיל ויספק את המטרה שלשמה הוקם. ניהול אתרים הוא כאב ראש לא קטן עבור חברות ועסקים. ישנם אתרים אשר לא עודכנו במשך תקופה ארוכה וזה מתבטא בכך שאינם עומדים בדרישות מנועי החיפוש וגם לא בדרישות קהל היעד אליו הוא מופנה, לפעמים אנו נתקלים גם באתרים אשר לא מעדכנים טלפון וכתובת של העסק שלהם כך שנוצר ניתוק מוחלט בין המבקרים לעסק וכל המטרה של בניית אתר יורדת לטמיון.

מדוע צריך ניהול מקצועי לאתר?

עסקים רבים רואים בניהול ותחזוקה של האתר שלהם כמו הוצאה מיותרת שאין בה צורך ומרגישים כי הם יכולים להטיל את המשימה של ניהול אתר החברה על כל עובד שיש לו רקע בסיסי במחשבים כדי לבצע זאת באופן עצמאי. זה בערך כמו לחשוב שאתה יכול להחליף לבד ברקסים לאוטו שלך או לעשות לו טיפול.

יתרונות של ניהול אתרים על ידי איש מקצוע

ניהול אתרים בצורה מקצועית מוביל לתוצאות חיוביות לאורך זמן והאתר נראה תמיד במיטבו, מעודכן בתוכן רלוונטי, ללא באגים וקישורים שבורים, התמונות נראות טוב, האתר עולה במהירות וקל למבקרים לנווט בו. חברות מכובדות מחזיקות מנהל אתר אין האוס / בתוך החברה – או שוכרות שירותי ניהול אתר מאחת החברות שמספקות שירות זה. ישנם גם חברות או עסקים אשר בוחרים לנהל את האתר באופן עצמאי ומטילות את המשימה על אחד העובדים שלהם בזמנו הפנוי אשר הידע שלו בניהול אתרים הוא בסיסי מאד כך שהניהול לא מתבצע באופן סדיר וגם לא במקצועיות הנדרשת. מנהל אתרים מקצועי יודע כי כל אתר מצריך רענון שכולל הזנת תכנים חדשים, טיפול בשגיאות סריקה ואינדוקס, ניהול תגובות ופניות של מבקרים, טיפול בתמונות ועוד מגוון פעולות ניהול כולל שימוש בשלל כלים ותוכנות כלים לקידום אתרים אשר יסייעו לו להבין איך האתר נראה בפני המבקרים בו ואיך האתר מתפקד בעיני מנועי החיפוש.

מה כולל ניהול אתרים באינטרנט?

  1. עידכוני מערכת
  2. עידכוני עיצוב
  3. עידכוני תוספים
  4. הזנת תוכן ותמונות
  5. ניתור ותיקון תקלות, באגים באתר.
  6. טיפול בפניות מהאתר

ליווי SEO למנהלי אתרים

ניהול אתרים מקצועי מתבסס על ידע רב ויכולות לטפל בכל בעיה באתר, כולל ידע בשפות תכנות שמהם בנוי כל אתר ורגישות לנושא המרכזי והחשוב ביותר מכל שהוא SEO קידום אתר במנועי חיפוש. מנהל אתרים מקצועי צריך לדעת כי לכל פעולה, שינוי או עדכון באתר יש השפעה על קידום אורגני SEO ולכן הוא חייב לבצע זאת בליווי מקצועי של מקדם אתרים SEO באופן רגיש ומתחשב. ישנם המון מנהלי אתרים אשר לא הפנימו עוד את העניין ומשלמים על כך מחיר כבד באיבוד לקוחות פוטנציאליים. מנהל אתר אשר מיישם את ההוראות וההנחיות של מנועי החיפוש בכל פעולה באתר יעזור לכם למקסם את פעולות השיווק ואת ההחזר על ההשקעה באופן משמעותי לעומת מנהל אתרים אשר אינו לוקח בחשבון את נושא הקידום או שפשוט אין לו את הידע לבצע זאת נכון.

לשירותי ניהול אתרים השאירו פרטים ונשוב חזרה בהקדם

    שינוי גודל גופנים
    ניגודיות