ניהול מוניטין באינטרנט – מה זה אומר?

בניית מוניטין חיובי בגוגל: אדם אחד יכול היום בהינף יד להגיע למיליוני אנשים בן רגע באמצעות האינטרנט. היבט זה יצר הרבה דברים גדולים – אך זה גם מאפשר לאנשים להטות תפיסות עולם אשר אינן המציאות ובכך להשפיע על דעת קהל. כתבה אחת רעה בעמוד התוצאות הראשון במנועי חיפוש יכולה לקלקל את כל המוניטין שבניתם לעצמכם בעמל רב, וזה המקום שבו אנו נכנסים.

מה זה ניהול מוניטין ORM ?

ניהול מוניטין באינטרנט הוא תהליך ארוך ומתמשך של מיטוב הדרך בה אתם נראים ברשת ומתבצע בעזרת טכניקות של SEO קידום אתרים אורגני ומתבסס על כך שבדף התוצאות הראשון יש מקום רק לעשר תוצאות ולכן כל כתבה טוב שתקודם אל העמוד הראשון תבוא על חשבונה של תוצאה שלילית. מצד אחד דחיקת אזכורים שליליים מתוצאות מנועי החיפוש כלפי מטה ובמקביל קידום למעלה של דפים בעלי אופי חיובי, כך יוצרים למעשה דף תוצאות נקי מאזכורים שליליים ושומרים על המוניטין הקיים. עם שנים של מחקרים וניסויים ובאמצעות כלים מיוחדים אנו יכולים להגיע לתוצאות אמת באופן מיידי.

שמירה על מוניטין חיובי הוא קריטי כדי להבטיח את הצלחת העסק או המותג באינטרנט

ניהול מוניטין באינטרנט ושמירה על מוניטין חיובי בגוגל יעזור לכם לנצח את התחרות על ידי הבטחת נוכחות חזקה וחיובית שלכם במנועי חיפוש. יש לנו יכולות לגייס מאמץ עצום כדי לקדם את הנוכחות המקוונת לחיובית עבור החברה שלכם. אנחנו יודעים לנהל “בקרת נזקים” כדי להילחם בכל תגובה שלילית בבלוגים או באתרי אינטרנט שהעלו ביקורת על המוצר או השירותים שלכם. כל אזכור שלילי מטופל עד אשר נדחק מתוצאות החיפוש כלפי מטה. יש לנו מערך בקרה מתקדם וכלים כדי להתמודד עם כל מכשול שעלול לבוא. אנו כאן כדי לעזור לכם לתקן את המוניטין שלכם ברשת ולבנות חומת אש וירטואלית שתגן על התוצאות הראשונות של מנועי החיפוש הגדולים וכך המוניטין שלכם יראה כמו שהוא באמת צריך להראות ולא להיות מושפע על ידי  לקוחות זועמים אשר למרבה הצער יכולים היום להעלות כל מה שרוצים לרשת ובכך לפגוע במוניטין שלכם.

ניהול מוניטין ברשת – איך זה עובד?

בניהול מוניטין אנו משתמשים בשילוב של טכניקות SEO ופעולות שיווק ממוקדות, שילוב מושלם אשר יוביל לתוצאות חיוביות ומועילות ביותר שישפיעו על המוצג בעמוד התוצאות של מנועי החיפוש. בשורה תחתונה אנו יוצרים השתלטות מוחלטת על דף התוצאות בחיפוש אחר שם המותג שלכם כך שכל מי שיחפש אתכם יראה רק דברים טובים אודותיו. “דברים טובים” כוללים כתבות, מאמרים, סקירות ודירוגים באתרים נייטרלים ומהימנים. בצורה כזו שם המותג שלך ונראה טוב ברשת. ניהול מוניטין ברשת זה לא רק תוצאות בגוגל. ניהול מוניטין ברשת זה גם תגובות חיוביות בדיונים , פורומים, ורשתות חברתיות. כדי לעשות זאת אנו משתמשים בכלי מעקב אשר מנטרים את הרשת ומתריעים לנו בכל פעם כאשר שמכם עולה איפשהו ברחבי הרשת, אם זה תגובה בכתבה של אתר או בדיון ברשת חברתית, אנחנו רואים הכל ומגיבים בהתאם ובזמן אמת. לפעמים תגובה מהירה יכולה לסכל אינדוקס רע בטווח הרחוק ולפתור המון כאב ראש בעתיד.

ניהול מוניטין באינטרנט – דחיקת אזכורים שליליים בגוגל

כן, אז בסופו של דבר שמירה על מוניטין חיובי בגוגל היא המטרה כי הרי בסופו של דבר איזכור שלילי באתר אחר לא היה מעניין אף אחד אם הוא לא מופיע לכם על דף התוצאות הראשון בגוגל תחת חיפוש השם שלכם או שם המותג שלכם. כאשר כזה דבר קורה אתם בהחלט צריכים לקחת צד בענין ולקוט פעולות כי ניהול מוניטין בגוגל הוא אחד הדברים החשובים היום לשמירה על השם שלכם.

מה קורה אם כבר יש לי אזכור שלילי שמופיע בדף הראשון?

או אז אנו ממליצים לך לבנות מוניטין חיובי כפי שזכרנו קודם, רק שנקודת המוצא שלך כרגע אינה נקייה ויש לדחוק את התוצאה השלילית כך שלא תופיע בעמוד הראשון. איך עושים את זה? על ידי יצירת כתבות תוכן חדשות אשר מדברות על המותג שלך באור חיובי ופרסומן באתרים רלוונטיים ובעלי כוח. לאחר העלאת הכתבות החדשות ווידוא שגוגל אכן אינדקס אותן מתחילים במסע של בניית קישורים אל הכתבות האלה מיצירת שכבת כתבות נוסםת אשר מקשרת ודוחפת את הכתבות הראשיות למעלה.

מוניטין חיובי באינטרנט ונראות העסק ברשת

  השירות כולל יצירת תגובות וביקורות חיוביות ברחבי הרשת כגון: פייסבוק, גוגל, בלוגים, אינדקסים ואתרים. ניתור ומעקב אחר מידע שלילי.   מאחורי הקלעים אנחנו מעורבים בשיח רלוונטי כדי לקדם את המטרות שלנו שהם מיתוג בית העסק על ידי בניית מוניטין חזק וחיובי.  

רוצים לדעת עוד על ניהול מוניטין ברשת. צרו קשר

    שינוי גודל גופנים
    ניגודיות