קידום אתרים אורגני

למה קידום אתרים אורגני זו ההשקעה הטובה ביותר? 

קידום אורגני זו ההשקעה הטובה ביותר שתוכלו להשקיע בעסק שלכם, כל זאת בזכות זה שהוא מניב תוצאות לטווח ארוך ומייצר זרם קבוע של לקוחות חדשים.

איך זה עובד?

כולנו מחפשים היום כל דבר בגוגל. חיפוש בגוגל מסתיים תמיד בדף תוצאות ראשון ובו עשרה שורות של תוצאות, וככל שהעסק שלכם ממוקמם גבוה ברשימה, כך הוא נהנה מחשיפה גבוה ויותר לקוחות חדשים המגיעים לאתר דרך החיפוש בגוגל. SEO יסייע לכם להיות שם. בדיוק הכין שמחפשים את השירותים או המוצרים שלכם ברשת.

מדריך קידום אתרים

עם ניסיון ארוך שנים בעולם האינטרנט ויכולת לשבת שעות ארוכות מול המחשב ולחפור בערימות של אתרים ומידע, בעזרת חשיבה יצירתית והבנה בעסקים, אנחנו מגלים מה הם הביטויים שכדאי לכם ביותר לקדם, ומכאן אנחנו בונים לכם את אסטרטגית הקידום שמתאימה בדיוק עבורכם על פי קריטריונים שונים כגון: כמות חיפושים, רמת התחרות, מתחרים וכו’. וכמו שצריך לעשות עם כל חליפה, אנחנו גם דואגים לבצע תיקונים והתאמות תוך כדי, כדי להישאר מסונכרנים עם השינויים שעוברים בתחום של קידום אתרים אורגני והעסקים בכלל.

הדבר החשוב ביותר עבורנו הוא לייצר עם כל לקוחותינו מערכת יחסים המושתתת על אמינות ושקיפות, ולכן, בין היתר, אנחנו מקפידים לשלוח דיווחים שוטפים וחודשיים, כדי שתדעו בכל רגע נתון היכן אתם ממוקמים בכל אחד מהביטויים שביקשתם לקדם, ואת מה שמייצר עבורכם התקדמות כמו תנועה, פניות ומכירות, המרות והחזר על השקעה.

לקוחותינו הוותיקים יגידו לכם עד כמה משמעותית עבורם הייתה העבודה שלהם עמנו, ועד כמה בדיוק היה עמוק ונרחב השינוי שנוצר בעקבות כך בעסק. אם גם אתם רוצים לראות כיצד כל זאת יכול לעבוד גם עבורכם פנו אלינו עוד היום ותתחילו להתקדם!

למה דווקא קידום אורגני ?

תוצאות החיפוש האורגניות הם האמינות ביותר על ידי הגולשים ברשת ולכן הן גם זוכות לקבל את מרבית הקליקים. המקום הטוב ביותר להימצא במנועי החיפוש הוא בראש העמוד הראשון, ואנחנו נעזור לך להגיע לשם.

קידום אתרים אורגני במסלול הטבעי של מנועי החיפוש הוא תהליך שלוקח זמן ליישם ולראות תוצאות טובות. ההצלחה מגיעה לאחר עבודה קשה של טכניקות שונות אשר גורמות למנועי החיפוש להבין שהאתר רלוונטי למילת החיפוש ונעשות בו פעולות שמעידות על כך. צריך לחשוב על זה כמו לבנות בית,וחשוב מאד להתחיל מן היסודות . בעולם של היום, לכולם יש אתר, אלא שללא פעולות קידום,האתר לעולם לא יופיע בעמוד ראשון וגם לא שני בגלל התחרות הגדולה שיש על כל מילה או משפט.

תהליך אופטימיזציה של קידום אורגני SEO

הוא תהליך אופטימיזציה של אתר אינטרנט על מנת להשיג נוכחות ודירוג גבוה יותר בתוצאות האורגניות של מנועי החיפוש עבור מילת מפתח מסוימת.מעל 90% של תנועת המבקרים מועבר לאתרים דרך מנועי החיפוש. SEO משמש עבור מנועי החיפוש הגדולים בעולם, כגון גוגל, יאהו, ו בינג.

תהליך קידום אתרים במסלול האורגני מורכב ממספר שלבים חשובים בהם יש צורך בידע ומקצוענות כדי להגיע בסופו של דבר לתוצאות חיוביות. ניתוח ואפיון האתר, מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה לתוכן ולקוד האתר, בנית מערך קישורים, דיווח חודשי וניטור האתר.

שאלה נפוצה שאנחנו מקבלים היא, כמה זמן עד שאני מתחיל לראות תוצאות ? או במילים אחרות : כמה זמן לוקח לקדם אתר ? זו שאלה הוגנת כאשר מנסים לקבוע זמן ומסגרת תקציב לפני שאתם מתחילים לראות את ההחזר על ההשקעה. והתשובה שלנו כל הזמן: זה תלוי. יש המון גורמים למיקום האתר בתוצאות האורגניות. “תחרות” היא אחד הגורמים הגדולים ביותר כדי לקבוע כמה מהר האתר יעלה בדירוג. אבל אנו בטוחים שעם העבודה שלנו, זה עשוי להיות בזמן הקצר ביותר.

חשוב מאד לדעת – תהליך קידום אתרים אורגני לאתר הוא משחק לטווח ארוך! אתה לא יכול לדרג את האתר שלך בין לילה ולקבל טונות של התנועה.
אם אתה רוצה תנועה מיידית, תצטרך להשתמש ב-Google AdWords / קידום ממומן.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות