מה המכנה המשותף של כדורגל וקידום אתרים

לרגל המונדיאל – מה מקדמי אתרים יכולים ללמוד מכדורגל ?

גביע העולם בכדורגל כעת בעיצומו, ובכל העולם ניתן לראות אנשים לבושים בחולצות ההנבחרת האהובה שלהם, מדברים על ההצלחה של הקבוצה שלהם, וללא ספק מצפים לנצחונות והישגים  גדולים. מה שעושה את הכדורגל למשחק הפופולרי בקרב כל מדינות העולם הוא שיש הרגשה לאורך כל המשחק הזה שמשהו מתבשל באויר, אוטוט מגיע גול ועוד ניצחון בדרך להצלחה. מאחורי הקלעים נחתמים עסקאות, רוכשים שחקנים חדשים, מחזקים את הקישור או את ההגנה, מרכיבים הרכב חזק ועוד,

אז מה המכנה המשותף של כדורגל וקידום אתרים ?

אם אתם עוסקים בקידום אתרים, המטרה העיקרית שלכם היא להיות בראש דף התוצאות הראשון. את אותו הדבר ניתן לומר על כדורגל. אבל יש להם יותר במשותף מאשר רק מיקום ראשון וזה כולל בניית אסטרטגיה מנצחת הכוללת תנועה לאתר, המרות ורווחים.

בניית אסטרטגיה

כמו בכל משחק, כדי לזכות צריך תכנית. צריך לבנות אסטרטגיה כדי לעזור לאתר שלך לעשות את דרכו לצמרת. האם יש לך טקטיקות מסויימות שיכולות להועיל למאמצי השיווק של האתר? האם אתה מסוגל למדוד, לעקוב ולהתאים את הטקטיקה שלך בהתאם לנתונים?

הכר את המתחרים שלך

זוהי אחת הנקודות החשובות ביותר בתכנית המשחק שלך. בדיוק כמו לדעת את המעמד הנוכחי של קבוצת הכדורגל היריבה של הקבוצה שלך, עלייך לדעת היכן ממוקם המתחרה שלך בתוצאות החיפוש, איך נראה דף הנחיתה שלו? מהו הדירוג שלך בהשוואה לשלך? מי מקשר אליו? ומהי רמת האופטימיזציה שלו. אם הם נמצאים מעלייך בטבלאת הדירוג של  גוגל, אילו פעולות אתה מתכוון לנקוט כדי לעבור מעליהם? איך הם מקדמים מוצר או שירות דומה, ואיך אתה יכול לקדם את שלך טוב יותר?

עבודת צוות

בדיוק כמו מאמן שצריך צוות מקצועי לביצוע המשימה, בקידום אתרים צריכים צוות של משווקים באינטרנט, כותבי תוכן, בוני קישורים ומקדמי אתרים כשרוניים כדי לעבוד יחד ולעזור לאתר שלך להגיע למטרה.

קידום דינמי

אם תכנית המשחק נכשלה, למה להמשיך ולהפעיל את אותו מערך משחק? אותה התאוריה יכולה להיות מיושמת על מסעות קידום, כלומר אם אנחנו רוצים לקדם את האתר לחלק העליון של דף התוצאות הראשון בגוגל, אי אפשר להישאר דבוק לאותה אסטרטגיה – צריכים לגלות ולמצוא דרכים חדשות וטובות יותר כדי להגיע לפסגה.

לשחק לפי הכללים

לכדורגל חוקים משלו כמו כרטיס אדום על עבירה או כרטיס צהוב לאזהרה, אסור לנגוע ביד וכו’, כך גם קיימים חוקים באלגוריתמים של גוגל. יש הנחיות ברורות כדי להבטיח משחק הוגן. זה אולי אחד ההיבטים החשובים והחיוניים לקידום אתר בתוצאות החיפוש, לשחק לפי הכללים של גוגל ולהוביל אותו לראש הדף בלי לבצע טכניקות של כובע שחור. חברת קידום אתרים מיומנת ומנוסה תוביל אותך ההבטחה אלהנצחון בדרך הנכונה.

לקבל תשומת לב

בכדורגל כמו גם בקידום אתרים, אתה לא משחק רק כדי לנצח במקום הראשון, אתה רוצה לקבל גם תשומת לב. הודעות לעיתונות, מאמרים, בלוגים ומדיה חברתית הם חלק המרכיבים של שישימו את העסק שלך בסופו של דבר באור הזרקורים. כאשר קמפיין קידום אתרים עובד כמו שצריך, יש צורך עז לחלוק את השמחה עם כמה שיותר אנשים, בדיוק כמו בניצחון גמר ליגת אלופות או גמר המונדיאל.

 מה עוד אנשי SEO יכולים ללמוד מכדורגל?

[columns] [one_half]

1. צורת המשחק משתנה …

2. טקטיקה ישנה לא בטוח שתעבוד בעתיד …

3. יש תוכנית משחק ברורה …

4. זה לא קשור לנצחונות מהירים … להכיר את הפקידים!

5. זה לוקח זמן – לבנות לאט

6.להיות מוכן להיכשל בדרך

7. לא לחזור על אותה טעות פעמיים!

8. להתחיל לבנות את  אמון הקהל

9. למנף קהלים רחבים יותר

10. להתחבר עם המעריצים

11. הקף את עצמך עם כשרון

12  שילוב של מיומנויות

13.לקבל את ההשראה הטובה ביותר מהכוכבים שלך!

[/one_half] [one_half]

[image alt=’Image Align Left’ img=’https://goll.co.il/wp-content/uploads/2014/06/football_tactics.jpg’ align=’left’]
[image alt=’Image Align Right’ img=’https://goll.co.il/wp-content/uploads/2014/06/seo-tactics.jpg’ align=’right]

[/one_half] [/columns]

מונדיאל 2014 ברזיל

הנה שמינית הגמר כבר בפתח, ואפשר להתחיל להסיק מסקנות לגבי התנהלות הקבוצות, המנצחות והמפסידות. ניקח לדוגמה את נבחרת ספרד אלופת העולם ואלופת אירופה הנוכחית שהגיע עם רשימת כוכבים גדולה ורזומה מפואר של נצחונות מהעבר. “ויסנטה דל בוסקה” מאמנה של נבחרת ספרד האגדי (וכבודו במקומו מונח) נשען על אסטרטגיה ישנה שאמנם הביאה לו ולנבחרת ספרד תארים רבים, אבל לא השכיל לבצע שינוי בזמן. הוא המשיך לשחק עם אותו הרכב גם כשזה ספג השפלה גדולה מול הולנד וגם בהמשך. רק כאשר אבד הסיכוי להעפיל לשמינית הגמר ביצע דל בוסקה את השיוני המיוחל במערך המשחק של ספרד ואז היא השתחררה והתחילה לשחק כדורגל כמו שספרד יודעת לשחק. השינוי המהותי בא לידיי ביטוי בחילוף של דייגו קוסטה שהיה חלש להחריד, עם שחקן “חלוץ ענק” בשם דויד ויאה , וביחד עם פרננדו טורס הביאו לשינוי דרסטי במשחקה של נבחרת ספרד ולניצחון פרידה ממונדיאל 2014. . .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות