קידום אתרים ממומן: PPC

קידום אתרים ממומן

פרסום מודעות ממומנות בגוגל

שיטת התשלום היא על פי הקלקות (PPC) קידום אתרים בתשלום זו השיטה בה ניתן לקבל תנועה מידית של גולשים באינטרנט, כלומר שכל פעם שמישהו לוחץ על הקישור שלכם זה עולה כסף.ניהול קמפיין ממומן בגוגל או בכל מנוע חיפוש אחר דורש מיומנות רבה על מנת שיוכל להניב תוצאות מדויקות ואפקטיביות כמה שיותר לכן ראוי לדעת איך לבצע אותו נכון. ישנם פעולות רבות במהלך הקמפיין שיש לבדוק ולבצע שינויים בהתאם כגון : אופטימיזציה של עמוד נחיתה,תקציב,מיקוד גאוגרפי, ודיווח על מנת לוודא כי כל הקמפיין פועל כראוי.

בניית קמפיין גוגל אדוורדס

בתחילת העבודה אנו בונים אסטרטגיה עבור הקמפיין על פי מילות מפתח יעילות וכדאיות וחקר שוק מתחרים שעל פי כך נקבע התקציב. בהמשך בודקים אילו מילים עובדות הכי טוב ומשייכים אותן למודעות הטובות ביותר אשר לחצו עליהן מספר רב ביותר וכך אנו יוצרים בעצם אופטימיזציה לקמפיין דרך השינויים שביצענו כל הדרך ועל פי התנהגות הגולשים והתגובות שלהם ,כך מתקבלת תמונת מצב שבה אנו יודעים לנתב את הקמפיין באופן המדויק והאפקטיבי ביותר אל המטרה .

המיקום המדויק של המודעה מסתמך על תערובת של סכום ההצעה ושעור הקליקים. בעיקרון המודעה שמדורגת בראש הדף עולה יותר כסף ולכן חשוב לדעת לנהל נכון את ההצעות באופן ידני כך שנוכל לשלם כמה שפחות כסף ולהופיע כמה שיותר גבוה (bid).

היתרונות של קידום אתרים ממומן אל מול קידום אתרים אורגני הוא בזמן המהיר בוא ניתן להופיע גבוה בתוצאות החיפוש (כמעט מיידי), ובעיקר בשימוש רחב יותר של ביטויים ומילות מפתח מהם ניתן לקבל תנועה.

בשורה תחתונה ניהול קמפיין בגוגל אדוורדס נמדד בכמות ההמרות שהכניס וביחס שלהם אל מול ההשקעה.
אנחנו בחברת גול יודעים איך לעשות את זה נכון, הפקד עוד היום את הקמפיין בידינו כדי שתוכל/י ליהנות מתנועה איכותית לאתר שלך.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות