קידום אתרים ממומן: PPC

קידום אתרים ממומן – PPC

שיטת התשלום היא על פי הקלקות (PPC) קידום אתרים בתשלום זו השיטה בה ניתן לקבל תנועה מידית של גולשים באינטרנט, כלומר שכל פעם שמישהו לוחץ על הקישור שלכם זה עולה כסף.ניהול קמפיין ממומן בגוגל או בכל מנוע חיפוש אחר דורש מיומנות רבה על מנת שיוכל להניב תוצאות מדויקות ואפקטיביות כמה שיותר לכן ראוי לדעת איך לבצע אותו נכון. ישנם פעולות רבות במהלך הקמפיין שיש לבדוק ולבצע שינויים בהתאם כגון : אופטימיזציה של עמוד נחיתה,תקציב,מיקוד גאוגרפי, ודיווח על מנת לוודא כי כל הקמפיין פועל כראוי.

יצירת מודעות פרסום בגוגל אדוורדס

בתחילת העבודה אנו בונים אסטרטגיה עבור הקמפיין על פי מילות מפתח יעילות וכדאיות וחקר שוק מתחרים שעל פי כך נקבע התקציב. בהמשך בודקים אילו מילים עובדות הכי טוב ומשייכים אותן למודעות הטובות ביותר אשר לחצו עליהן מספר רב ביותר וכך אנו יוצרים בעצם אופטימיזציה לקמפיין דרך השינויים שביצענו כל הדרך ועל פי התנהגות הגולשים והתגובות שלהם ,כך מתקבלת תמונת מצב שבה אנו יודעים לנתב את הקמפיין באופן המדויק והאפקטיבי ביותר אל המטרה .

Google Ads – איך זה עובד?

המיקום המדויק של המודעה מסתמך על תערובת של סכום ההצעה ושעור הקליקים. בעיקרון המודעה שמדורגת בראש הדף עולה יותר כסף ולכן חשוב לדעת לנהל נכון את ההצעות באופן ידני כך שנוכל לשלם כמה שפחות כסף ולהופיע כמה שיותר גבוה (bid).

היתרונות של קידום אתרים ממומן אל מול קידום אתרים אורגני הוא בזמן המהיר בוא ניתן להופיע גבוה בתוצאות החיפוש (כמעט מיידי), ובעיקר בשימוש רחב יותר של ביטויים ומילות מפתח מהם ניתן לקבל תנועה.

אפשרויות פרסום בגוגל אדס

רשת החיפוש: פרסום מודעות טקסט בתוצאות החיפוש האורגניות של גוגל.

רשת המדיה: פרסום מודעות טקסט ומודעות תמונה באתרים שונים המאפשרים לפרסם באתר שלהם מודעות פרסום של גוגל (אדסנס).

רימרקטינג: סימון ומעקב אחר מבקרים באתר שניתן לפרסם להם אחר כך מודעות ברשת המדיה. ניתן להגדיר למשך כמה זמן יוצגו המודעות למבקרים כדיפולט מוגדר 30 יום. המודעות “רודפות” כביכול אחר מבקרים שהיו באתר שלנו פעם אחת, ומוצגות להם באתרים שונים כולל פורטלים גדולים כגון ynet, walla, ebay ועוד.

בשורה תחתונה ניהול קמפיין בגוגל אדוורדס נמדד בכמות ההמרות שהכניס וביחס שלהם אל מול ההשקעה.
אנחנו בחברת גול יודעים איך לעשות את זה נכון, הפקד עוד היום את הקמפיין בידינו כדי שתוכל/י ליהנות מתנועה איכותית לאתר שלך.

לקבלת פרטים נוספים אודות שירותי הפרסום בגוגל אדס – צרו איתנו קשר

    שינוי גודל גופנים
    ניגודיות