קידום אתרים פרמטרים עיקריים

קידום אתרים אורגני פרמטרים עיקריים

תחום קידום האתרים הוא אחד מהתחומים המתקדמים ביותר ברשת האינטרנט כיום, כולם רוצים להיות במקומות גבוהים באותן מילות החיפוש הרלוונטיות אליהם, אך גוגל נותנים מקום אך ורק ל- 10 תוצאות חיפוש בעמוד הראשון, ובשלישייה הראשונה – יש מקום רק לשלוש תוצאות.

אז מה עושים כדי לקדם את האתר בגוגל?

שאלה זו היא שאלה מאוד כללית, אך ישנם מספר דברים חשובים שאפשר לעשות על מנת לקדם את האתר. הדבר החשוב ביותר הוא לחשוב קודם כל על הגולש, על חווית הגולש, ולתת לגולש ערך מוסף,  משהו מעבר שבאמת “קצת טוב יותר, וקצת איכותי יותר” מרוב או אפילו כל המתחרים. החל בחווית הגלישה, מבנה האתר (ארכיטקטורה), התוכן באתר (חשוב מאוד), וכלה בזמן טעינת העמודים.

מעבר לזה, ישנם עוד דברים שאפשר לבצע באתר, כגון תוספות ועדכונים קבועים של האתר, שינוי ושיפור עמודים המהווים עקב אכילס לאתר (עמודים שרבים מהגולשים יוצאים מהם באופן קבוע, נתון שניתן לבדוק בקלות בגוגל אנליטיקס או בכל תוכנת ניתוח גולשים אחרת) ועוד.

אופטימיזציית אוף-פייג’

דברים נוספים שחשוב לעשות כאשר אנו מנסים לקדם את האתר שלנו באופן אורגני, הוא לדאוג לבאזז ברשת האינטרנט, כלומר, לדאוג לקישורים נכנסים ממגוון מקומות. הרבה מקדמי אתרים שמים דגש נכבד על הקישורים לאתר, אך זה כמובן רק פרמטר אחד מתוך מגוון עצום של פרמטרים. קידום אתרים באינטרנט מתחיל ונגמר בהרבה מאוד עבודת נמלים קשה,

קידום אתרים בגוגל מול קידום אתרים בבינג

מנועי חיפוש עובדים בצורה קצת שונה אחד מהשני, קידום אתרים בגוגל הוא אחד התתי תחומים בתוך התחום הכללי של SEO  הדורש הרבה מאוד עבודה והשקעה. קידום אתרים בבינג הרבה יותר פשוט וקל יחסית, מאחר ובינג עדיין בחיתוליו, והאלגוריתם שלו לא ממש מורכב ומקצועי כשל האלגוריתם של גוגל.

קידום אתרים בינלאומי

קידום אתרים בינלאומי הוא קידום אתרים קצת יותר מורכב ומושקע, כך לדוגמא, כאשר אנו מקדמים אתר בארה”ב, אנו לא באמת יכולים לקדם באותם השיטות שאנו מקדמים בישראל, יש לקדם בשיטות קצת יותר אגרסיביות. אם בישראל אנו מקדמים עם 20 מאמרים בחודש (סתם לדוגמא) בארה”ב אנו נאלץ לקדם באמצעות הרבה יותר מאמרים באותו התחום. פשוט כי מסת הגולשים והחיפושים גדולה בהרבה.

לסיכום

כפי שניתן לראות, מומלץ להפגש עם חברת קידום אתרים מקצועית, חברה שתעניק לכם שירות טוב, ותקדם אתכם למקומות הגבוהים ביותר בגוגל.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות