קניית דומיין באינטרנט

מאט קטס עונה – איך קונים דומיין ומה חשוב לבדוק

קניית דומיינים באינטרנט

 

מאט קאטס מגיב על שאלה מעניינת בנוגע לקניית דומיינים וממה צריכים להיזהר

מאט מדגיש כמה כללי זהירות שיש לנקוט כדי לוודא שאתם לא קונים “חתול בשק”  כמו אתר שהוספאם באופן אגרסיבי ונשרף על ידי הרובוטים של מנועי החיפוש.

 

  • הצעה מספר 1 :  לעשות חיפוש לדפי האתר על ידי הקלת הפקודה [:site]  בשורת החיפוש של גוגל. <אם אין בכלל תוצאות לדומיין הזה, זה סימן לא טוב שצריך להיזהר ממנו.

 

  •  הצעה מספר 2 :   הדבר הבא שצריך לעשות הוא פשוט לחפש את שם הדומיין. כך אתה יכולים ללמוד יותר על המוניטין של דומין. במקרה הטוב יתקבלו תוצאות טובות, במקרה הרע עלולים למצוא אזכורים שליליים שמדברים באופן שלילי על שם הדומיין.

 

  • הצעה מספר 3 :  לבדוק את הדומיין בארכיון הדומיינים:   Archive.org ולחפש שם את שם הדומיין. הארכיון יראה נתונים היסטוריים של האתר. אם העבר עמוס בזבל כמו קישורי ספאם מתגובות עדיף להתרחק ממנו.בשורה תחתונה כאשר קונים דומיין ישירות מהבעלים הקודמים יש לבקש לראות את דוחות האנליטיקס של הדומיין כדי לקבל מימדי תנועה.אם הנתונים מצביעים על ירידה חדה בתנועה, זה עשוי להיות אתר שנפגע מעונש.

 

אם אתם מעוניינים לקנות את הדומיין אף על פי שהוא דומיין שנענש, מאט אומר שאפשר לעשות את זה בדרך של בקשה לבדיקה חוזרת בה אתם מבקשים להתכחש לכל הקישורים הנכנסים לאתר. disavow

מה צריך יותר כדי מלשמוע את תשובה המלאה של מאט בעצמו :

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות