שיווק באינטרנט – שיווק במנועי חיפוש

80% מפעולות השיווק באינטרנט כמו הקניות והמכירות נעשות באתרים עם הפנייה של מנועי חיפוש! אתם תהיו שם ?

בכל שניה  יש  כ – 34,000 חיפושים במנועי חיפוש, 2 מיליון חיפושים בדקה , 121 מיליון חיפושים בשעה , 3 מיליארד  חיפושים ביממה , 88 מיליארד חיפושים בחודש וזה רק עולה עם הזמן. הפוטנציאל שטומן בחובו נתון זה הוא עצום , זה אומר שרובנו מבצעים חיפוש כדבר שבשיגרה היומית שלנו ומספקים המון מידע. המידע הזה הוא בעל ערך רב כיוון שהוא מספק לנו אפשרות לדעת מה הגולשים רוצים על פי מה שהם מחפשים. מעבר לכך החשיפה הגדולה שניתן לקבל על פי המספרים הנ”ל.

 

ישנו מספר רב של ערוצי שיווק באינטרנט היום שנקיטת פעולות בהם תוביל לחשיפה גדולה ופרסום רב:

שיווק ברשתות חברתיות – פייסבוק , לינקדין, טוויטר, +google , שיווק בוידאו, פרסום ממומן, קידום אתרים אורגני, תכניות שותפים, באנרים ,בלוגים ועוד.

שיווק ויראלי היא שיטת הפרסום המאפשרת להעביר את המידע לחברים וחברים אלה יעבירו את זה הלאה לחברים שלהם וכן הלאה. לסוג של ערוץ השיווק יש פוטנציאל להגדיל את מספר הלקוחות שלכם באופן ניכר.

בכל שניה  יש  כ – 34,000 חיפושים במנועי חיפוש, 2 מיליון חיפושים בדקה , 121 מיליון חיפושים בשעה , 3 מיליארד  חיפושים ביממה , 88 מיליארד חיפושים בחודש.

שיווק ויראלי הוא כלי שיווקי רב עוצמה כאשר ניתן במהירות להפיץ את השמועה על החברה ,השירות או המוצר שלכם באמצעות הלקוחות שלכם.

שיווק ויראלי קצת כמו מילה של הפה.”ויראלי” מתייחס לכמה מהר היא מתפשטת, אך מטרתו אינה לגרום נזק כמו וירוס מחשב, אלא להציע הצעה זמינה להמונים. שיווק ויראלי משופרת על ידי  השפעות רשת האינטרנט בצורה של וידאו קליפים, משחקים, משחקי פלאש אינטראקטיביים, ספרים אלקטרוניים, תוכנה , תמונות, או אפילו הודעות טקסט. היא מספקת משיכת תשומת לב למוצרים ושירותים  באמצעות שירותי דואר אלקטרוני חינם, מידע חינם וכו ‘

קידום אתרים בגוגל אורגני וממומן הם חלק בלתי נפרד מפעולות השיווק במטרה להגיע לכמה שיותר קהלים, לחשיפה רבה ומשיכת תשומת לב הגולשים.

ביצוע פעולות בעזרת ערוצים אלה יובילו לחשיפה רבה,נוכחות וכמובן הגדלת נפח המכירות.

הבנת השילוב של קידום אורגני SEO ו קידום ממומן PPC  (פרסום בגוגל), יכול להיות המיזוג להצלחה היעיל ביותר לשיווק במנועי חיפוש . אנחנו נעשה מחקר כדי לברר מהי התערובת המתאימה ביותר כדי לעזור ללקוחות שלך למצוא אותך.

גול שיווק וקידום אתרים מתמחים במתן פתרונות בכל נושא של שיווק באינטרנט ונוביל אתכם בביטחון אל המטרות המקוונות ברשת.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות