גוגל תמיכה צור קשר

איך יוצרים קשר עם התמיכה של גוגל, טלפון או מייל

צור קשר עם גוגל

גוגל אדוורדס:    (הכינו מספר חשבון משתמש מראש) פניות בנושא פרסום בגוגל אדוורדס קמפיינים ממומנים בלבד. 1-809-448-554 1-809-344-178   search console – תמיכה בנושא ניהול אתרים דרך ממשק גוגל WEBMASTER (לשעבר) שנקרא היום SEARCH CONSOLE

https://support.google.com/webmasters/?hl=en#topic=3309469

מיקומי חברת גוגל בישראל

גוגל חיפה

פארק הייטק ועסקים מתם. ת.ד 15096 טל: 074-746-6245 מיקוד:3190500

גוגל תל אביב

יגאל אלון 98 תל אביב מגדל אלקטרה קומה 29 מיקוד: 6789141 טל:  074-746-6453

גוגל USA

Google Inc.
1600 Amphitheatre Parkway
Mountain View, CA 94043
USA

צור קשר עם גוגל בקישור הבא:

 https://www.google.com/contact/

חשוב לדעת: אין לגוגל עד כה תמיכה טלפונית או דרך מייל לגבי בעיות תיפקוד אתר בכל הנוגע לקידום אתרים SEO, מנוע החיפוש ותוצאות אורגניות.

אם יש לכם שאלות לגבי סריקה, אינדוקס, קידום אתרים בגוגל ואופטימיזציה לאתר, דירוג, או תוכנות זדוניות / אתרים פרוצים ובכלל כל מה שקשור לכלי מנהל אתרים, ניתן לפנות כאן אל פורום העזרה.  

לשאלות בנוגע לשאר המוצרים של גוגל ניתן לעיין כאן ברשימת הפורומים של מוצרי גוגליש לכם בעיה עם גוגל? האתר שלכם לא מופיע בתוצאות החיפוש? תוצאות פוגעניות עולות בחיפוש השם שלכם? אנחנו כאן כדי לנסות לסייע לכם לתקשר עם גוגל יותר טוב.

יש לכם עוד דרכים לתקשר עם גוגל?  אתם מוזמנים לשתף אותנו. צריכים עזרה בתקשורת מול גוגל? כתבו לנו.

גוגל תמיכה צור קשר

הסרת זכויות יוצרים

ניתן לדווח לגוגל על הפרת זכויות יוצרים בדף ‘הסרת זכויות יוצרים‘ ב- Google Search Console (שנקרא בעבר ‘כלי מנהלי האתרים של Google’). צריכים חשבון גוגל להיכנס ולהגיש דיווח.גול – קידום אתרים בגוגל

לשאלות בנוגע לשאר המוצרים של גוגל ניתן לעיין כאן: ברשימת הפורומים של מוצרי גוגל.

יש לכם בעיה עם גוגל? האתר שלכם לא מופיע בתוצאות החיפוש? בעיות עם קידום האתר ?תוצאות פוגעניות עולות בחיפוש השם שלכם? אנחנו כאן כדי לנסות לסייע לכם לתקשר עם גוגל יותר טוב.

יש לכם עוד דרכים לתקשר עם גוגל?  אתם מוזמנים לשתף אותנו. צריכים עזרה בתקשורת מול גוגל? כתבו לנו.

דף זה עוסק ב: משרדי גוגל ישראל, הטלפון החדש של גוגל, שירות לקוחות gmail ישראל, מספר טלפון תמיכה גוגל, ג’ימייל תמיכה טלפונית,איך פונים לגוגל ישראל, גוגל ישראל הנהלה, תמיכה טלפונית בגוגל, יצירת קשר עם גוגל,פניה לגוגל ישראל,שירות לקוחות גוגל ישראל,תמיכה במוצרי גוגל.

צרו קשר

    שינוי גודל גופנים
    ניגודיות