קידום אתרים במובייל - גוגל מתעדפת אתרים מותאמים

קידום אתרים במובייל: גוגל מתעדפת אתרים מותאמים למובייל

גוגל הצהירה רשמית: החל מחודש אפריל אתרים מותאמים למובייל יקבלו העדפה בדירוג תוצאות החיפוש בהשוואה לאתרים שאינם מותאמים.

זה היה צפוי, אבל עכשיו זה רשמי ויש אפילו תאריך: גוגל הודיעה כי ב-21 לאפריל הקרוב, אתרים בעלי תאימות לנייד יזכו להעדפה בדירוג בתוצאות החיפוש.

חלק מההתלהבות סביב העניין קשורה בכך שזו למעשה הפעם הראשונה בה גוגל מוציאה הודעה מסודרת בה היא מכריזה על אלגוריתם חדש, ומי היה מאמין? מספקת גם תאריך מדויק.

אפשר היה לנחש שזה מגיע כשגוגל הוציאה כלי לבדיקת תאימות אתר למובייל והתחילה לעודד את מנהלי האתרים, במגוון דרכים, להפוך את האתרים שלהם לרספונסיבים. בשלב מאוחר יותר גוגל אף העלתה לבלוג שלה פוסט העוסק בשינויים בתוצאות החיפוש בגלישה בנייד שעתידים להיעשות. אבל השינוי בושש לבוא ועל אף ההודעה אתרי האינטרנט לא אצו לבצע את ההתאמה.

נוסח ההודעה:

החל מאפריל 21, נרחיב השימוש במדידת רספונסיביות של אתר כמשפיע על הדירוג שלו בתוצאות החיפוש. שינוי זה ישפיע על חיפושים בנייד בכל השפות ברחבי העולם, ותהיה לו השפעה משמעותית על תוצאות החיפוש שלנו. שינוי זה יאפשר לגולשים לקבל תוצאות איכותיות אשר רלוונטיות לחיפוש שלהם, וגם מותאמות למכשיר בו הם משתמשים. לקריאת ההודעה באתר הרשמי של גוגל

לסיכום, לוקחים את הנושא של קידום אתרים במובייל צעד אחד קדימה ומפנימים שגוגל מכירה מעתה בחשיבות חוויית הגולש דרך המובייל. השימוש במכשירים ניידים הפך לנפוץ ביותר וגוגל דורשת מכם מנהלי האתרים, להבין זאת ולהתאים את האתרים שלכם למובייל. אם עד עכשיו דחיתם את המשימה – אז כדאי להזדרז לעשות זאת. זאת בהנחה שאתם רוצים להישאר שחקנים חזקים על מגרש ה SEO.

1 מחשבה על “קידום אתרים במובייל: גוגל מתעדפת אתרים מותאמים למובייל”

  1. קידום אתרים בגוגל

    המובייל עדיין לא פגע באף אחד למרות שעברו 5 ימים מהעדכון אולי זה לא כזה נורא?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.