בניית אתרים מותאמים למובייל

בניית אתרים מותאמים למובייל

בעולם סלולרי מתקדם, אתר מותאם לנייד הוא מרכיב הכרחי בתחום השיווק מכל הבחינות. העובדה כי יותר ויותר אנשים גולשים דרך טלפונים ניידים יצרה צורך בהתאמה לגדלי המסך השונים. לגולשים במובייל יש צרכים שונים מגולשים במחשב הביתי. הם רוצים את זה קל, פשוט וזמין בכל רגע נתון. החל מעיצוב ממשק משתמש נוח לתפעול עם לחצנים גדולים וברורים, תוכן מתומצת וקישור ישיר להתקשרות.

איך אפשר להתאים את האתר?

  • אם יש לכם כבר אתר קיים, ניתן להתאים אותו בעזרת המערכת ניהול או להשתמש בשירות חיצוני, כלומר שהאתר יקבל כתובת שונה במובייל.
  • בניית אתר חדש ריספונסיבי על ידי תבנית עיצוב אחת שמתאימה את עצמה באופן אוטומטי לכל גודל מסך. אתר ריספונסיבי הוא הפתרון המושלם כיוון שהוא חוסך מכם לבנות כמה אתרים שונים לשם התאמה. אנו מפתחים ובונים אתרים בקוד פתוח ברמה הגבוהה ביותר, אתרים מותאמים למכשירים סלולריים ובכללם טלפונים ניידים וטאבלטים, אתרים ידידותיים למנועי חיפוש, עובדים במהירות מקסימלית וקלים לתחזוקה ולתפעול.

בניית אתרים בקוד פתוח

אנו בונים אתרים המבוססים על פלטפורמת קוד פתוח המובילות בשוק:

וורדפרס  – מערכת ניהול תוכן מתקדמת המתאימה למגוון אתרים רחב.

מג’נטו – מערכת אשר מיועדת לאתרי מכירה כגון חנויות (e commerce)

תבניות עיצוב מותאמות

תבניות עיצוב לאתרים מותאמים למובייל מאפשרות לנו להנות משלל עיצובים חדישים ועדכניים ביותר על גבי טכנולוגיה מתקדמת אשר תומכת בכלל המכשירים הניידים באופן מושלם.

בניית אתר מותאם למובייל

מתעניינים בבניית אתר סלולרי? צור איתנו קשר

על הקשר בין אתר מותאם לקידום אורגני

קידום אורגני משתנה במשך השנים ומתאים את עצמו לדרישות השוק. אחת מהן והחשובה ביותר היא אתר מותאם לנייד. גוגל כבר מדרגת פחות ופחות אתרים שלא מותאים לטלפונים בנייד. לאחרונה גם נתנה לזה משקל רב בתוצאות החיפוש. אז כמובן שבונים היום אתר מותאם אם רוצים נוכחות טובה בגוגל, למידע נוסף אודות קידום אתר במובייל[

שינוי גודל גופנים
ניגודיות