קונסולת החיפוש של גוגל

מנהל אתרים בגוגל: הכירו את קונסולת החיפוש של גוגל – Search Console

תוהים איך האתר שלכם עובד מול מנועי חיפוש ואיך הרובוט של גוגל רואה אותו ומה הוא חושב עליו? גוגל הודיעה על סדרת סרטונים לעזרה עם קונסולת החיפוש ואנחנו קיבצנו עבורכם כמה מהם כאן! הסדרה זמינה ביוטיוב ויש לה כבר שישה סרטונים.

סדרת סרטונים חדשה מבית היוצר של גוגל בנושא קונסולת החיפוש (כלי מנהל אתרים webmaster tool לשעבר). ג’ון מולר בסדרת סרטונים חדשה ב youtube שמטרתה לסייע למנהלי אתרים ומקדמי אתרים SEO לנצל את יכולות הכלי הזה, בעזרת הסבר בנושאים שונים כמו מגמות תנועה, קישורים ,שגיאות 404, איך גוגל סורק את האתר, מבנה האתר, תוכן כפול ועוד היבטים שונים בעזרתם ניתן להפיק את מירב היכולות של האתר ולשפר את ביצועיו בתוצאות החיפוש האורגניות.

הסרטונים בסדרה מתייחסים לשאלות הנפוצות מתוך פורום העזרה המרכזי של מנהלי האתרים – ניתן להעלות שם שאלות ולקבל תשובות בתוך הסדרה. קונסולת החיפוש היא כלי מנהלי אתרים אשר נועד לגרום לאתר לתקשר טוב יותר עם מנוע החיפוש. בהשוואה לגוגל אנליטיקס, קונסולת החיפוש אינה ממציגה נתונים של המבקרים באתר אלא נתונים טכניים אל מול דרישות מנועי החיפוש והאלגוריתמים המשתנים עם הזמן. עבודה מעמיקה עם קונסולת החיפוש בתהליך קידום אתרים תשפר את חווית הגלישה באתר ואת המיקומים של מילות המפתח בתוצאות החיפוש.

מה ניתן לראות דרך קונסולת החיפוש?

  • הודעות – בחלק הזה נוכל לקבל הודעות על בעיות קריטיות באתר.
  • מראה החיפוש – החלק השייך לנראות האתר בתוצאות החיפוש.
  • סוגיות אבטחה – בעיות אבטחה בתוכן האתר.

הכירו את קונסולת החיפוש של גוגלקונסולת החיפוש הוא כלי רב עוצמה כאשר מתעסקים בקידום אתרים אורגני ולכן חשוב להבין איך הכלי עובד ואיך להשתמש בו בתבונה לטובת שיפור ביצועי האתר, ניטור ודיווח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

שינוי גודל גופנים
ניגודיות